Pozwolenia na pracę

 

Pracownicy z zagranicy

Załatwiamy wszelkie formalności związane z pobytem stałym i czasowym pracowników zagranicznych. Oferujemy także rejestracje pobytu, zezwolenia na pracę czy przedłużanie wiz. Zajmujemy się również szkoleniami w tym zakresie.

Oferta

Kontakt

Zarejestrowanych pracowników

Załatwionych zezwoleń na pobyt

Jakie formalności możemy za Ciebie załatwić?

Zezwolenie na stały pobyt

Załatwimy wszystkie formalności związane z uzyskaniem zezwolenia na stały pobyt pracownika w Polsce.

Zezwolenie na pobyt czasowy

Zajmiemy się również całym procesem pozyskiwania zewoleń na pobyt czasowy w Polsce.

Zezwolenia na pracę

Uzyskamy zezwolenia na pracę typu  A ,B, C, D, E dla cudzoziemców chcących pracować w Polsce.

Przedłużanie wiz

Świadczymy usługi z zakresu pozyskiwania wiz Schengen i wiz krajowych dla pracowników z zagranicy.

Rejestracja pobytu

Wypełnimy wszelkie formalności związane z rejestracją pobytu w Polsce obywateli Unii Europejskiej.

Jak działamy i co dokładnie robimy?

Polska w ciągu ostatnich lat bardzo się rozwinęła w sektorze społeczno-gospodarczym i tym samym stała się miejscem docelowym do inwestowania, pracy i życia. Przybywają do nas pracownicy z zagranicy ze względu na dobre warunki pracy i  płacę jednak nie zawsze jest to takie proste jakby mogło się wydawać. 

Załatwianie dokumentacji jest czasochłonne. Legalizacja pobytu na terytorium RP oraz innych formalności związanych z pobytem i pracą na terenie nowego kraju może sprawić wiele trudności. Szczególnie kiedy pracownicy próbują załatwić to na własną rękę – pojawia się wtedy bariera językowa czy  nieznajomość przepisów prawnych.

Pomagamy zarówno w załatwianiu masowych wniosków na pobyt jak i prace na terenie RP. W naszej ofercie można znaleźć szeroko zakrojone usługi relokacyjne, które mają na celu zarówno organizację jak i usprawnienie procesu adaptacji przybywającym do Polski cudzoziemcom (pracownikom i osobom prywatnym). Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji procedur prawnych związanych z pobytem i pracą w Polsce. Pomożemy w zakresie organizacji warunków do życia takich jak wynajem mieszkania, wybór szkoły/przedszkola, otwieranie kont bankowych, wymiana zagranicznego prawa jazdy na polskie, przerejestrowanie samochodu.

Korzystając z naszego wsparcia firmy można mieć pewność , iż wszystkie formalności związane z pobytem na terenie Polski zostaną zrealizowane w sposób profesjonalny i możliwie najszybszy.

Naszą ofertę kierujemy głównie do agencji pracy jak i dużych firm. Specjalizujemy się w masowym załatwianiu formalności związanych z pobytem i pracą cudzoziemców.  Obsługujemy również klientów indywidualnych i osoby prywatne. 

Masowe zezwolenia na pracę i pobyt

Współpracujemy z wieloma agencjami pracy wspierając ich działania w załatwianiu masowych pozwoleń na pracę i pobyt. 

Załatwianie pozwoleń na pracę

Nasi specjaliści od formalności obcokrajowców pomogą załatwić pozwolenie na pracę nawet dla dużej liczby pracowników z zagranicy. 

Załatwianie pozwoleń na pobyt

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w masowym załatwianiu pozwoleń na pobyt. Dopilnujemy wszysystkich szczegółów. 

Aktualności

Czy jest meldunek tymczasowy w Polsce?

Czy jest meldunek tymczasowy w Polsce?

Sprawy związane z meldunkiem budzą wiele kontrowersji w Polsce. Zupełnie niesłusznie. Przepisy są bardzo jasne i szczegółowo doprecyzowane. Skąd zatem tak wiele kontrowersji, które towarzyszą temu zagadnieniu? Nie wiemy tego, ale pragniemy te kwestie i spory raz na...

Co jest potrzebne do zatrudnienia Ukraińca?

Co jest potrzebne do zatrudnienia Ukraińca?

Chyba już nikogo nie dziwią cudzoziemcy pracujący w Polsce. Jest to zupełnie naturalne, że do Polski przyjeżdżają obcokrajowcy w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy niż ta, którą mają u siebie. Czyż nie tak samo było kilkanaście lat temu u nas, kiedy to my wyjeżdżaliśmy...

Czym jest karta stałego pobytu?

Czym jest karta stałego pobytu?

Karta stałego pobytu to niezbędny dokument każdego cudzoziemca, który chce się osiedlić w Polsce na stałe. Jest ona wydawana na czas nieokreślony, ale trzeba pamiętać, że dokument odnawia się co 10 lat. Po tym czasie nie wnioskuje się o kolejną decyzję, tylko o...

Kontakt

Zgoda

Wrocław

ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9, pok. 37
50-413 Wrocław

poniedziałku do piątku 8.00 do 16.00, środa 8.00 – 18.00

Opole

ul. Władysława Reymonta 13,
Opole 46-020

czynne w godzinach 7.00 – 15.00

Poznań

ul. Św. Marcin 45 C, pok.13
Poznań 61-806

poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

poznan@pracownicyzzagranicy.com

+48 609446871